Nawigacja
 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Informacje o plikach cookies
Serwis TrainzArt stosuje pliki cookies. Więcej możesz dowiedzieć się TUTAJ

Wszelkie korzystanie (przeglądanie, pobieranie treści, itd) z zawartości serwisu TrainzArt oznacza zapoznanie się z powyższymi warunkami i ich zaakceptowaniem.

UWAGA!


Jak pewnie zauważyliście, z DL zniknęło ostatnio bardzo dużo modeli. Ich zdjęcie wiąże się z poprawkami wprowadzonymi przez N3V w wersji beta SP2 dla TS19, których skutkiem jest najogólniej rzecz biorąc awaria wszystkich naszych modeli lokomotyw, a w konsekwencji zawieszenie się Trainz i poważna możliwość utraty danych. Problem dotyczy wyłącznie modeli lokomotyw. Więcej o sprawie tu:

https://forums.auran.com/trainz/showthread.php?161617-An-open-letter-to-N3V-engineers&highlight=

Modele otrzymają z biegiem czasu korektę skryptu, co zajmie jednak bardzo dużo czasu. Dotyczyć to będzie również znacznej części lokomotyw, które nie zostały usunięte z DL - podkreślamy, że na ten moment nie nadają się one do wykorzystania w TS19 SP2 beta. Skorygowane modele rozpoznać będzie można po odpowiednim wpisie w linijce "description" każdego z nich - wskazujący, iż model został poprawiony i będzie działać poprawnie w TS19.ATTENTION!


At the moment there is a big problem with our locos in the newest version of TRS19 - SP2, due to an incompabiltiy with the lights script (it was working fine through all versions before). If used in TRS19 SP2 it can crash the game (seriously)! We strongly recommend to not use our locos in the newest version of TRS19 SP2 at the moment!

We have already solved and fixed the error but it will take some time to update all our stock here and on DLS.

There is more information about the item in this auran thread:
https://forums.auran.com/trainz/showthread.php?161617-An-open-letter-to-N3V-engineers&highlight=

Thank you for your understanding and stay tuned for updates!
 
17.01.2021
Skromna aktualizacja download, jednocześnie informujemy, iż część lokomotyw została już poddana aktualizacji skryptu celem sprawnego działania w TS19+SP2. Zaktualizowane pliki można odróżnić po dacie aktualizacji - 2021 rok.


 
03.01.2021
Nowość w downloadzie:
 
30.12.2020
Aktualizacja download oraz garść informacji,

-Jak pewnie zauważyliście, z DL zniknęło ostatnio bardzo dużo modeli. Ich zdjęcie wiąże się z poprawkami wprowadzonymi przez N3V w wersji beta SP2 dla TS19, których skutkiem jest najogólniej rzecz biorąc awaria wszystkich naszych modeli lokomotyw, a w konsekwencji zawieszenie się Trainz i poważna możliwość utraty danych. Problem dotyczy wyłącznie modeli lokomotyw. Więcej o sprawie tu:

https://forums.auran.com/trainz/showthread.php?161617-An-open-letter-to-N3V-engineers&highlight=

Modele otrzymają z biegiem czasu korektę skryptu, co zajmie jednak bardzo dużo czasu. Dotyczyć to będzie również znacznej części lokomotyw, które nie zostały usunięte z DL - podkreślamy, że na ten moment nie nadają się one do wykorzystania w TS19 SP2 beta. Skorygowane modele rozpoznać będzie można po odpowiednim wpisie w linijce "description" każdego z nich - wskazujący, iż model został poprawiony i będzie działać poprawnie w TS19.

Tymczasem szczęśliwego Nowego Roku,


 
18.12.2020
Aktualizacja download:


 
11.12.2020
Aktualizacja działu download:


 
5.12.2020
Zapraszamy do obszernej aktualizacji, drobnostki i zupełne nowości:


 
20.11.2020
Aktualizacja downloadu:


 
31.10.2020
Obszerna aktualizacja downloadu:


 
Wygenerowano w sekund: 0.09
7,281,215 unikalne wizyty